Dragonhøyden



16 nye terrasseleiligheter og 20 rekkehus på Øvre Billingstad i Asker

I Dragonveien 16 på Billingstad, skal Profier bygge 16 terrasseleiligheter og 20 rekkehus. Interessen for boligene har vært stor. Etter salgsstart i mai 2019 ble 50% av boligene revet bort.

16 eksklusive terrasseleiligheter er fordelt på 2 bygg, med parkeringsgarasje under byggene og heis opp til alle leilighetsplan. 3 til 6-roms leiligheter. Noen av leilighetene får egen hybel/praktikantleilighet.

Leilighetene leveres med 1-stavs eikeparkett, vannbåren gulvvarme, balansert ventilasjon, gasspeis, nedhimlet tak, kvalitetskjøkken fra Sigdal med integrerte hvitevarer, flislagt bad, downlights på bad og i hall/entre. Leilighetene får store solrike terrasser med Møre Royal tredekke. Det opparbeides hyggelige felles uteoppholdsarealer.

I tillegg til leilighetene skal det bygges 20 rekkehus. Arkitektonisk får 16 av rekkehusene et tradisjonelt preg, med gjennomtenkte planløsninger, store markterrasser og car-port med el-lader ferdig montert. 4 av rekkehusene får et mer moderne uttrykk, med romslige terrasser/balkonger og innendørs garasje på første plan.

Rekkehusene leveres med 1-stavs eikeparkett, balansert ventilasjon med varmegjenvinning, vedfyrt peisovn, kvalitetskjøkken fra Sigdal med integrerte hvitevarer, flislagt bad og downlights på bad og i hall/entre.

Leiligheter og rekkehus antas å ferdigstilles 3. kvartal 2021, forutsatt byggestart før 1. oktober 2019.

Kontaktskjema

Lasse Lundhaug
Adm.dir.
Administrasjon

Telefon:

E-mail:
lundhaug@profier.no

Lasse Lundhaug
Adm.dir.

Odd-Einar Christophersen
Styreformann

Telefon:
91 84 07 84

E-mail:
christophersen@profier.no

Odd-Einar Christophersen
Styreformann

Geir Samuel Stenmarck
Prosjektleder
Administrasjon

Telefon:
911 56 693

E-mail:
stenmarck@profier.no

Geir Samuel Stenmarck
Prosjektleder

Nina Veiborg Berg
Resepsjon/Sentralbord
Administrasjon

Telefon:
402 22 979

E-mail:
berg@profier.no

Nina Veiborg Berg
Resepsjon/Sentralbord

Bente Anette Transeth
Sekretær
Administrasjon

Telefon:
948 24 262

E-mail:
transeth@profier.no

Bente Anette Transeth
Sekretær

Jannicke Rikter-Svendsen
Markedskoordinator
Markedsavdeling

Telefon:
957 56 105

E-mail:
jrs@profier.no

Jannicke Rikter-Svendsen
Markedskoordinator

Kristen Rikter-Svendsen
Markedsansvarlig
Markedsavdeling

Telefon:
905 70 175

E-mail:
rikter@profier.no

Kristen Rikter-Svendsen
Markedsansvarlig

Pål Sigurdsen
Marked/AD
Markedsavdeling

Telefon:
90 12 55 98

E-mail:
marked@profier.no

Pål Sigurdsen
Marked/AD

Sjur Hanserud
Prosjektleder
Prosjektavdeling

Telefon:
414 13 104

E-mail:
hanserud@profier.no

Sjur Hanserud
Prosjektleder

Nils Gunnestad
Prosjektleder
Prosjektavdeling

Telefon:
977 13 974

E-mail:
gunnestad@profier.no

Nils Gunnestad
Prosjektleder

Gaute Henriksen
Prosjektleder
Prosjektavdeling, Bergen

Telefon:
908 86 041

E-mail:
henriksen@profier.no

Gaute Henriksen
Prosjektleder

Tone Irene Lindemark
Prosjektleder
Prosjektavdeling

Telefon:
951 61 731

E-mail:
tone.lindemark@profier.no

Tone Irene Lindemark
Prosjektleder

Steinar Skui
Prosjektleder
Prosjektavdeling

Telefon:
908 06 575

E-mail:
steinar.skui@profier.no

Steinar Skui
Prosjektleder

Jon Lerstang
Prosjektleder
Prosjektavdeling

Telefon:
982 49 251

E-mail:
lerstang@profier.no

Jon Lerstang
Prosjektleder

Einar S. Amundsen
Prosjektleder
Prosjektavdeling

Telefon:
913 15 481

E-mail:
esa@profier.no

Einar S. Amundsen
Prosjektleder

Trond Sigurd Gran
Gjennomfører
Prosjektavdeling

Telefon:
901 14 684

E-mail:
gran@profier.no

Trond Sigurd Gran
Gjennomfører

Bjørn Jarle Eik
Gjennomfører
Prosjektavdeling

Telefon:
977 58 333

E-mail:
bjorn.jarle.eik@profier.no

Bjørn Jarle Eik
Gjennomfører

Finn Kristiansen
Utleie/Handel
Søkeavdeling

Telefon:
916 74 936

E-mail:
finn.kristiansen@profier.no

Finn Kristiansen
Utleie/Handel

Steinar Wallestad
Utleie/Handel/Akvisisjon
Næring

Telefon:
404 07 161

E-mail:
steinar.wallestad@profier.no

Steinar Wallestad
Utleie/Handel/Akvisisjon

Sondre Lundhaug
Søk/Akvisisjon
Søkeavdeling

Telefon:
975 19 003

E-mail:
sondre.lundhaug@profier.no

Sondre Lundhaug
Søk/Akvisisjon

Margrete Grung
Prosjektkoordinator
Næring/Prosjekt

Telefon:
958 89 961

E-mail:
grung@profier.no

Margrete Grung
Prosjektkoordinator

Janne Krokaas
Prosjektkoordinator
Næring/Prosjekt

Telefon:
980 62 640

E-mail:
janne.krokaas@profier.no

Janne Krokaas
Prosjektkoordinator

Trond Baklid
Økonomidirektør
Regnskapsavdeling

Telefon:
958 47 367

E-mail:
baklid@profier.no

Trond Baklid
Økonomidirektør

Kristin Borge Halvorsen
Økonomi/Regnskap/Forvaltning
Regnskapsavdeling

Telefon:
908 22 814

E-mail:
kristin.borge.halvorsen@profier.no

Kristin Borge Halvorsen
Økonomi/Regnskap/Forvaltning

Guri Anne Giske
Økonomi/Regnskap/Forvaltning
Regnskapsavdeling

Telefon:
482 97 007

E-mail:
giske@profier.no

Guri Anne Giske
Økonomi/Regnskap/Forvaltning

Kontaktinformasjon

Besøksadr.:
Erteløkka 7, Asker

Postadr.:
Pb 485, 1373 Asker

Kontaktskjema